Android

Udemy İncelemelerinden Jetpack Compose Crash Course

Bu kursu Udemy’den tamamladım – Jetpack Compose Crash kursu Android için birkaç ay önce Kotlin ile ve yakın zamanda bu basit işlemi tamamladım Android Haber uygulaması (%100 Jetpack Compose ile yazılmıştır).

Bu nedenle, bu kurs için ödemeye değer olup olmadığını sizinle paylaşmamın faydalı olabileceğini düşünüyorum. Kayıt olmalı ve bunun için ödeme yapmalı mısınız? Değer mi? bu resmi mi Jetpack Yolları Oluştur kurs yeterli mi? Peki, size kalmış, ama ben burada tavsiyemi vereceğim.

Her iki kursun içeriği de oldukça benzerdir. Aşağıdaki temel farklılıkları görelim:

Hangi Jetpack Compose Crash Course’u kapsamaz?

  • Özel Düzen
  • Jetpack Compose’da test etme
  • Compose’da Erişilebilirlik
  • Jetpack Compose’a Geçiş
  • Gelişmiş Durum ve Yan Etkiler

Hangi Jetpack Oluşturma Yolları kapsamaz?

  • Kalıtım ve kompozisyon, Kotlin temelleri ve Android temelleri
  • MVC, MVP ve MVVM açıklamalar
  • Bobin, Retrofit kitaplıkları kullanımlarını, coroutines ağ aramalarına karşı geri aramayı gösteren Mealz uygulaması.

Özet

Bence, Jetpack Oluşturma Hızlandırılmış Kursu yeni başlayanlar için tasarlanmıştır. Öte yandan, Jetpack Oluşturma Yolları daha kapsamlıdır ve Jetpack Oluşturma hakkında bilmeniz gereken hemen hemen her şeyi kapsar.

Ne Jetpack Yolları Oluştur kapsamaz, Jetpack Oluşturma kapsamı dışındadır. Bu içerik başka yerlerde sağlanır. Bu ders olduğundan BEDAVA ve kapsamlı, öncelikle bunu gözden geçirmenizi şiddetle tavsiye ederim. Benim için, özel düzen, gelişmiş durum ve yan etkiler en zor kısımdır. Onları hala tam olarak anlamıyorum.

Benim tavsiyem

Benim tavsiyem Jetpack Oluşturma Yolları. Jetpack Compose Crash Course kapsamında olmayan konular dışında her şeyi anlıyorsanız buradaUdemy’nin Jetpack Compose Crash Course’u atlayabilirsiniz.

Ancak yine de kaybettiyseniz, kursu tekrar gözden geçirmenizi öneririm. Hala anlamadıysanız, Jetpack Compose Crash Course tam size göre! Lütfen kursu satın almadan önce %90 indirim beklediğinizden emin olun. İyi şanlar!

Öğrenme akışım tam tersiydi. Bu Jetpack Oluşturma Yolları hakkında bilgi sahibi olmadan önce Udemy kursu için ödeme yaptım. Pathways kursunu zaten biliyorsam, muhtemelen Udemy kursu için ödeme yapmayacağım.

Ancak, bu Udemy kursu diğerlerinin aksine süper pahalı olmadığı için nano derece programı, Fazla düşünmeden bunun için ödeme yapabilirim. Avustralya doları cinsinden bir yemekten daha ucuza mal oluyor.

Umarım küçük paylaşımım yardımcı olur. Size iyi şanslar ve mutlu öğrenmeler!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu