PHP

SymfonyCon Disneyland Paris 2022’deki hızlı yol atölyesi (Symfony Blog)

bu SymfonyCon Disneyland Paris 2022 olay gelir 15-16 Kasım tarihlerinde düzenlenen 2 günlük konferans öncesi çalıştaylar. Tüm atölyeler Disney’in Newport Bay Club’ında İngilizce olarak düzenlenecektir. Günde 10 farklı workshop sunuyoruz, Symfony ve ekosistemi ile ilgili 10 farklı konuda eğitim almayı seçebilirsiniz. Symfony, ekosistem ve en yeni özellikler hakkında daha fazla bilgi edinmenin en iyi yolu. Çalıştayların tadını çıkarmak bilginizi pekiştirir ve konferanstan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar!

Ayrıntıları keşfedin “Symfony 5/6: hızlı yol” atölye. 15 ve 16 Kasım’da düzenlenen 2 günlük bir çalıştaydır.. Senin eğitmen Nicolas Grekas, Symfony Çekirdek Takım Üyesi.

Bu eğitim Fabien Potencier’in “Symfony 5/6: The Fast Track” kitabından alınmıştır. 2 gün içinde size yeni uygulamalar ve yeni bileşenler kullanarak A’dan Z’ye bir Symfony uygulamasının nasıl oluşturulacağını öğretecek. Symfony’de yeni olanlar için bu eğitim, Symfony’nin yeteneklerini keşfetme fırsatıdır. Daha deneyimli geliştiriciler için en yeni özellikler ve en iyi uygulamalar hakkında bilgi sahibi olmak ve bunları uygulamak için bir fırsattır.

Modern uygulamaların tüm altyapısına sahip bir uygulama oluşturacağız: veritabanı, uygulama ve HTTP önbellek sunucusu, arka plan işleme için mesaj veriyolu, API’ler ve SPA’lar, vb. bir veri modeli ve bir “backoffice”, ardından kullanıcılar için ekranlar, bölüm haklarına bir güvenlik sistemi, bir SPA aracılığıyla etkileşime izin vermek için bir API ekleyeceğiz. Bildirim göndermek, e-posta göndermek, uluslararasılaştırmayı yönetmek, görüntüleri yeniden boyutlandırmak, bir yayın iş akışını yönetmek vb. için iş kurallarını zenginleştireceğiz. Son olarak, varlık yönetimi (JS/CSS/images) aracılığıyla HTTP ve uygulama önbellekleri aracılığıyla uygulamayı üretim için optimize edeceğiz. ) ve sır yönetimi. Her adımı güvenceye almak için, gerilememelerini garanti edecek testler yazacağız.

Menüde: Flex, Mailer, Notifier, Workflow, Messenger, API Platformu, HttpClient, String, Webpack Encore, vb.

Bu atölye ile ilgileniyor musunuz? Symfony 5/6’nızı şimdi ayırtın: SymfonyCon Disneyland Paris 2022’de hızlı parça atölye biletikoltuklar sınırlıdır ve kayıt ilk gelene ilk hizmet esasına göre yapılır!

Bu atölyeye katılma fırsatını kaçırmayın! SymfonyCon Disneyland Paris 2022’de becerilerinizi geliştirin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu