SymfonyCon Disneyland Paris 2022’de (Symfony Blog) Symfony’de RESTful Web Servisleri atölyesini yakınlaştırın

SymfonyWorld Online 2022 Yaz Sürümü'ndeki (Symfony Blog) çevrimiçi konferans öncesi atölye çalışmalarına bir hafta kaldı

bu SymfonyCon Disneyland Paris 2022 olay gelir 15-16 Kasım tarihlerinde düzenlenen 2 günlük konferans öncesi çalıştaylar. Tüm atölyeler Disney’in Newport Bay Club’ında İngilizce olarak düzenlenecektir. Günde 10 farklı workshop sunuyoruz, Symfony ve ekosistemi ile ilgili 10 farklı konuda eğitim almayı seçebilirsiniz. Symfony, ekosistem ve en yeni özellikler hakkında daha fazla bilgi edinmenin en iyi yolu. Çalıştayların tadını çıkarmak bilginizi pekiştirir ve konferanstan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar!

Ayrıntıları keşfedin “Symfony’de RESTful Web Servisleri” atölye. 15 ve 16 Kasım tarihlerinde düzenlenen 2 günlük bir çalıştaydır.. Senin eğitmen Jan Schädlich, Baş Geliştirici PHP/Symfony’dir.

Günümüzde RESTful Apis, web’i güçlendiriyor ve hemen hemen her web uygulamasında kullanılıyor. Bu atölyede, REST’in temel ilkelerini ve Symfony kullanarak bir RESTful Uygulamasını nasıl uygulayabileceğinizi öğreneceksiniz. REST’in temelleri ile başlayacağız, Serileştirme, İçerik-Müzakere ve Güvenlik (OAuth 2, JWT) gibi bazı daha gelişmiş konularla devam edeceğiz ve sonunda API’lerin Belgelenmesi ve Sürümlenmesi hakkında konuşacağız. Tüm teorinin yanı sıra katılımcılar, sağlanan kodlama zorluklarını yaparken her konuda öğrenmelerini derinleştirebilirler.

Bu atölye ile ilgileniyor musunuz? SymfonyCon Disneyland Paris 2022’de RESTful Web Services in Symfony atölyesi biletinizi şimdi ayırtınkoltuklar sınırlıdır ve kayıt ilk gelene ilk hizmet esasına dayanmaktadır!

Bu atölyeye katılma fırsatını kaçırmayın! SymfonyCon Disneyland Paris 2022’de becerilerinizi geliştirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.