SymfonyCon Disneyland Paris 2022’de (Symfony Blog) Symfony UX atölyesi ile modüler ve etkileşimli uygulamalar oluşturmaya odaklanın

SymfonyWorld Online 2022 Yaz Sürümü'ndeki (Symfony Blog) çevrimiçi konferans öncesi atölye çalışmalarına bir hafta kaldı

bu SymfonyCon Disneyland Paris 2022 olay gelir 15-16 Kasım tarihlerinde düzenlenen 2 günlük konferans öncesi çalıştaylar. Tüm atölyeler Disney’in Newport Bay Club’ında İngilizce olarak düzenlenecektir. Günde 10 farklı workshop sunuyoruz, Symfony ve ekosistemi ile ilgili 10 farklı konuda eğitim almayı seçebilirsiniz. Symfony, ekosistem ve en yeni özellikler hakkında daha fazla bilgi edinmenin en iyi yolu. Çalıştayların tadını çıkarmak bilginizi pekiştirir ve konferanstan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar!

Ayrıntıları keşfedin “Symfony UX ile modüler ve etkileşimli uygulamalar oluşturma” atölye. Her iki atölye gününde de 15 ve 16 Kasım tarihlerinde düzenlenen 1 günlük bir atölye çalışmasıdır.. 15 veya 16 Kasım’da bir atölye çalışması seçmelisiniz. eğitmen, 15 Kasım’da Symfony Core Team üyesi Titouan Galopin ve 16 Kasım’da Symfony Core Team üyesi, Symfony Core Team üyesi, Ryan Weaver.

JavaScript ile harika Kullanıcı Deneyimleri oluşturmak zordur. Güvenilir paketleri seçmek, bunları yapılandırmak, sayfalarınıza entegre etmek ve ön uç kodunuzun altyapınızın geri kalanıyla etkileşime girmesini sağlamak zaman alır. Aralık 2020’de Symfony, bu konularda yardımcı olan bir aracı tanıttı: Symfony UX.

Bu atölye çalışması size Symfony UX’i ve dayandığı araçları tanıtacaktır: Webpack Encore, Stimulus, Jest ve Testing Library. Otomatik olarak kolayca test edilebilen küçük yeniden kullanılabilir JavaScript bileşenleri kullanarak modüler ve etkileşimli arayüzlerin nasıl oluşturulacağını keşfedeceğiz. Mikro ön uç yaklaşımını kullanarak gelişmiş Kullanıcı Deneyimleri oluşturmak için Symfony UX ve Swup’a nasıl güvenebileceğimizi de keşfedeceğiz. Son olarak, React’in yeteneklerini daha da artırmak için Symfony UX uygulamalarınızın içinde nasıl kullanılabileceğini biraz tartışacağız.

Bu atölye ile ilgileniyor musunuz? SymfonyCon Disneyland Paris 2022’de Symfony UX atölye bileti ile Building modüler ve etkileşimli uygulamalarınızı şimdi ayırtınkoltuklar sınırlıdır ve kayıt ilk gelene ilk hizmet esasına dayanmaktadır!

Bu atölyeye katılma fırsatını kaçırmayın! SymfonyCon Disneyland Paris 2022’de becerilerinizi geliştirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.