SymfonyCon Disneyland Paris 2022’de (Symfony Blog) Profil Oluşturma Symfony ve PHP uygulamaları atölyesini yakınlaştırın

SymfonyWorld Online 2022 Yaz Sürümü'ndeki (Symfony Blog) çevrimiçi konferans öncesi atölye çalışmalarına bir hafta kaldı

bu SymfonyCon Disneyland Paris 2022 olay gelir 15-16 Kasım tarihlerinde düzenlenen 2 günlük konferans öncesi çalıştaylar. Tüm atölyeler Disney’in Newport Bay Club’ında İngilizce olarak düzenlenecektir. Günde 10 farklı workshop sunuyoruz, Symfony ve ekosistemi ile ilgili 10 farklı konuda eğitim almayı seçebilirsiniz. Symfony, ekosistem ve en yeni özellikler hakkında daha fazla bilgi edinmenin en iyi yolu. Çalıştayların tadını çıkarmak bilginizi pekiştirir ve konferanstan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar!

Ayrıntıları keşfedin “Symfony ve PHP uygulamalarının profilini çıkarma” atölye. Her iki atölye gününde de 15 ve 16 Kasım tarihlerinde düzenlenen 1 günlük bir atölye çalışmasıdır.. 15 veya 16 Kasım’da bir atölye çalışması seçmelisiniz. eğitmen Jérôme Vieilledent, DevRel Mühendisidir.

Ölçülemeyeni iyileştirmek zordur!

Bir uygulamanın profilini çıkarmak, performansını iyileştirmeye çalışırken her zaman ilk adım olmalıdır. Bu atölye ile uygulamanızdaki performans sorunlarını nasıl belirleyeceğinizi öğrenin ve günlük geliştirme alışkanlıklarınızda en iyi profil oluşturma uygulamalarını benimseyin. Bu atölye, performans sızıntılarını belirlemenize yardımcı olmak için Blackfire.io aracını kullanacak.

Bu atölye ile ilgileniyor musunuz? SymfonyCon Disneyland Paris 2022’de Profil Oluşturma Symfony ve PHP uygulamaları atölyesi biletinizi şimdi ayırtınkoltuklar sınırlıdır ve kayıt ilk gelene ilk hizmet esasına dayanmaktadır!

Bu atölyeye katılma fırsatını kaçırmayın! SymfonyCon Disneyland Paris 2022’de becerilerinizi geliştirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.