SymfonyCon Disneyland Paris 2022’de (Symfony Blog) API Platformu çalıştayı ile API geliştirmeyi yakınlaştırın

SymfonyWorld Online 2022 Yaz Sürümü'ndeki (Symfony Blog) çevrimiçi konferans öncesi atölye çalışmalarına bir hafta kaldı

bu SymfonyCon Disneyland Paris 2022 olay gelir 15-16 Kasım tarihlerinde düzenlenen 2 günlük konferans öncesi çalıştaylar. Tüm atölyeler Disney’in Newport Bay Club’ında İngilizce olarak düzenlenecektir. Günde 10 farklı workshop sunuyoruz, Symfony ve ekosistemi ile ilgili 10 farklı konuda eğitim almayı seçebilirsiniz. Symfony, ekosistem ve en yeni özellikler hakkında daha fazla bilgi edinmenin en iyi yolu. Çalıştayların tadını çıkarmak bilginizi pekiştirir ve konferanstan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar!

Ayrıntıları keşfedin “API Platformu ile API geliştirme” atölye. Her iki atölye gününde de 15 ve 16 Kasım tarihlerinde düzenlenen 1 günlük bir atölye çalışmasıdır.. 15 veya 16 Kasım’da bir atölye çalışması seçmelisiniz. eğitmen, API Platform çerçevesinin yaratıcısı ve Symfony Core Team üyesi Kévin Dunglas’tır.

API Plaftorm, gelişmiş ve modern API odaklı web projeleri oluşturmak için çok popüler bir çerçeve haline geldi. Bu şunları içerir: – hiper ortam web API’leri ve GraphQL oluşturmak için Symfony’ye dayalı süper güçlü bir sunucu bileşeni; – aşamalı web uygulamaları (ReactJS, Vue.js) ve yerel mobil uygulamalar (React Native) üreticisi; – bir ReactJS yönetim arayüzü (beklemede ReactJS + admin).

Modern API modellerine ve biçimlerine (REST, Swagger, Hypermedia, HATEOAS, JSON-LD, Hydra, Schema.org, GraphQL…) genel bir bakışın ardından, bileşenin en popüler özelliklerinin nasıl kullanılacağını ve genişletileceğini öğreneceğiz. : Swagger dokümantasyonu, sayfalandırma, doğrulama, sıralama, filtreleme, kimlik doğrulama, yetkilendirme, içerik anlaşması, Schema.org kelimesini kullanarak veri modeli oluşturma. Son olarak, istemci tarafı araç kutusunu (JavaScript) kullanmanın ne kadar kolay olduğunu keşfedeceğiz.

Bu atölye ile ilgileniyor musunuz? SymfonyCon Disneyland Paris 2022’de API Platformu atölye bileti ile API geliştirmeniz için şimdi rezervasyon yapınkoltuklar sınırlıdır ve kayıt ilk gelene ilk hizmet esasına dayanmaktadır!

Bu atölyeye katılma fırsatını kaçırmayın! SymfonyCon Disneyland Paris 2022’de becerilerinizi geliştirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.