SymfonyCon Disneyland Paris 2022’de Mastering OOP & Design Patterns atölyesini yakınlaştırın (Symfony Blog)

SymfonyWorld Online 2022 Yaz Sürümü'ndeki (Symfony Blog) çevrimiçi konferans öncesi atölye çalışmalarına bir hafta kaldı

bu SymfonyCon Disneyland Paris 2022 olay gelir 15-16 Kasım tarihlerinde düzenlenen 2 günlük konferans öncesi çalıştaylar. Tüm atölyeler Disney’in Newport Bay Club’ında İngilizce olarak düzenlenecektir. Günde 10 farklı workshop sunuyoruz, Symfony ve ekosistemi ile ilgili 10 farklı konuda eğitim almayı seçebilirsiniz. Symfony, ekosistem ve en yeni özellikler hakkında daha fazla bilgi edinmenin en iyi yolu. Çalıştayların tadını çıkarmak bilginizi pekiştirir ve konferanstan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar!

Ayrıntıları keşfedin “OOP ve Tasarım Modellerinde Uzmanlaşma” atölye. 15 ve 16 Kasım’da düzenlenen 2 günlük bir çalıştaydır.. Senin eğitmen Yazılım Mühendisi Alexandre Salomé’dir.

Nesneye Yönelik Programlama (OOP), sınıfların ve arayüzlerin tasarımının ötesine geçer. Nesneler, varlıklar, değer nesneleri, hizmetler, tasarım modelleri, SOLID ilkeleri, calisthenics, kuplaj vb. gibi çok çeşitli kavramları içerir. OOP’de ustalaşmak genellikle birkaç yıllık deneyim gerektirir. Bu atölye, daha sürdürülebilir, sağlam ve test edilebilir nesne yönelimli kod yazmak için tüm bu kavramları daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca kodunuzun karmaşıklığını azaltacak ve sınıflarınızı daha spesifik ve dolayısıyla daha basit hale getirecek teknikleri keşfedeceksiniz. Ayrıca tasarım modellerinin (fabrika, adaptör, bileşik, dekoratör, aracı, strateji vb.) gücünü nasıl tanıyacağınızı ve kullanacağınızı öğreneceksiniz.

Bu atölye ile ilgileniyor musunuz? SymfonyCon Disneyland Paris 2022’de Mastering OOP & Design Patterns atölye biletinizi şimdi ayırtınkoltuklar sınırlıdır ve kayıt ilk gelene ilk hizmet esasına göre yapılır!

Bu atölyeye katılma fırsatını kaçırmayın! SymfonyCon Disneyland Paris 2022’de becerilerinizi geliştirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.