PHP

SymfonyCon Disneyland Paris 2022’de atölyenizi ayırtın (Symfony Blog)

Symfony ile ilgili uluslararası fiziksel etkinlik, 15-18 Kasım 2022 tarihleri ​​arasında Disneyland Paris’te düzenlenecek..

2 yıllık harika çevrimiçi konferanslardan sonra, sizinle buluşacağımız için çok heyecanlıyız. SymfonyCon Disneyland Paris 2022. Uluslararası Symfony topluluğuyla bir araya gelip tanışmayalı çok uzun zaman oldu. Bize orada katılın:

  • 15-16 Kasım: 2 gün konferans öncesi çalıştaylar Disney’in Newport Bay Club’ında
  • 17-18 Kasım: Disney’de 2 günlük konferans Otel New York – Marvel Sanatı

hepsini duyurmaktan çok memnunuz. SymfonyCon Disneyland Paris 2022’de düzenlenen konferans öncesi atölye çalışmaları! Bir günlük veya iki günlük atölyeler olmak üzere günde sunulan 10 farklı atölye çalışmasından atölyenizi seçebilirsiniz.seninkini seç:

Konferans öncesi atölyelerde atölye başına sınırlı sayıda koltuk vardır. Çalıştaylara kayıt ilk gelen alır esasına göre yapılır. Symfony etkinliğinden en iyi şekilde yararlanın, konferans günlerinden önce Symfony ve ekosistemi hakkında eğitim alın. Atölyeniz tükenmeden yerinizi ayırtın!

Bildiri Çağrısının ikinci bölümü, Symfony’nin en son sürümleri hakkında konuşma önerileri sunabilmeniz için birkaç haftalığına hala açıktır. Bu Bildiri Çağrısı 29 Ağustos 2022’ye kadar açıktır ve Symfony 6.1 veya sonraki sürümlerin yeni özellikleri hakkında görüşmelere odaklanmaktadır..

SymfonyCon Disneyland Paris 2022 için İngilizce konuşma önerilerinizi şimdi gönderin. Konferansta konuşmacı olun ve Symfony deneyiminizi gerçek hayatta toplulukla paylaşın!

SymfonyCon Disneyland Paris 2022’de görüşmek üzere!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu