PHP

Symfony 6 ve Twig 3’te sertifika alın (Symfony Blog)

2022’nin başında duyurmaktan mutluluk duyduk. yeni Symfony 6 sertifika sınavının yayınlanması ve yeni Twig 3 sertifika sınavının yayınlanması.

Hem Symfony hem de Twig sertifika sınavları sıfırdan yeniden düzenlendi. Karmaşık sorulardan kurtulduk, birçok yeni soru ekledik ve bazı belirsiz soruları yeniden ifade ettik. Buradaki fikir, sınavın adil ve “daha kolay” geçmesini sağlamaktı. İlk alınan testlere göre çok mutluyuz, yeni Symfony 6 sınavının başarı oranı ikiye katlandı!

Symfony 6 sertifika sınavı İngilizce olarak 75 soru, 15 konu, 90 dakikadır. Sınav konularına göz atın.

Twig 3 sertifika sınavı İngilizce olarak 45 soru, 8 konu, 60 dakikadır. Sınav konularına göz atın.

Her iki sertifika da çevrimiçi olarak düzenlenmiştir. Sertifika kuponunuzu bugün satın aldınız ve çevrimiçi sınava girmek için bir yıl. Henüz hazır değilseniz, kuponunuzu satın alın ve hazır olduğunuzda sınava girin. Herhangi bir sertifika sınavına girmek için sadece bir bilgisayara, iyi bir wifi bağlantısına ve bir web kamerasına ihtiyacınız var.

Symfony 6 veya Twig 3 sertifika kuponunuzu satın alın! Bugün Symfony 6 veya Twig 3 sertifikalı olun, Symfony 6 ve Twig 3’te sertifikalı becerilerinizi göstermek için birkaç soru uzaktasınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu