Sizin İçin Linkler

Raymond Camden

Bir bağlantı gönderisi paylaşmayalı kısa bir süre oldu ve genellikle onları hafta sonu için saklarken, Ağustos’a bir bağlantıyla başlamanın iyi olacağını düşündüm. Ayrıca dün inanılmaz derecede tembel olmakla meşguldüm.

Pipedream’i Kullanmayı Öğrenin

Buradaki okuyucular benim büyük bir hayranı olduğumu biliyor Ulaşılması mümkün olmayan istek (bununla ilgili yazılarımı görebilirsiniz burada). Son zamanlarda yayınladılar Pipedream Üniversitesi, iş akışları oluşturmaya nasıl başlayacağınızı kapsayan bir dizi ücretsiz çevrimiçi ders. Denemek istiyorsanız, bu neye ihtiyacınız olduğunu öğrenmenin harika bir yoludur.

Eleveny 2.0 Hediyeleri

Birkaç hafta önce Zach, Eleventy’nin bir sonraki ana sürümüne gelecek bazı şeyler hakkında tweet attı:

Burada ilginç olan (zaten benim için) Uluslararasılaştırma güncellemeleridir. yeni bir tane var Eklenti yeni bağlantıların yanı sıra bağlantıya yardımcı olmak için dokümanlar bir projeyi düzgün bir şekilde kurmakla ilgili. Bu, yeni bir URL dönüşümleri özellik.

Farkında değilseniz, Eleventy projesi çalışmalarını 2.0’da izlemek için kilometre taşlarını kullanıyor ve tam listeyi burada görebilirsiniz: https://github.com/11ty/eleventy/milestone/38

Andor Fragmanı

Ve şimdi teknolojiyle tamamen alakasız bir şey için – Disney Plus’a gelecek bir sonraki Star Wars şovunun yeni fragmanı, Andor:

“Rogue One” en sevdiğim Star Wars filmi, bu yüzden bunu gerçekten sabırsızlıkla bekliyorum!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.