Sizin İçin Linkler

Raymond Camden

Mayıs sonu için birkaç hızlı bağlantı burada. Bu hafta ben dahil birçok insan için inanılmaz derecede zor oldu. Lütfen terapinin hayat kurtarıcı olabileceğini unutmayın, benim için öyleydi. Yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen ulaştığınızdan ve destek aldığınızdan emin olun. Fiziksel sağlığınız kadar ruh sağlığınız da önemlidir.

MySQL geliştiricileri sevinirler!

İlk bağlantım için harika bir Visual Studio Code uzantısı paylaşmak istiyorum dostum Scott Stroz paylaşılan, VS Kodu için MySQL Kabuğu. Bu bir dang MySQL kullananlar için aferin uzantı. Daha da iyisi, Python ile oynamaya başladığımdan beri gerçekten kullanmaya başladığım bir dizüstü bilgisayar arayüzünde yapıldı. Size nasıl göründüğüne dair bir fikir vermek için grafiklerinden birini çalacağım:

Kaygan, değil mi? Oracle son zamanlarda harika şeyler yapıyor ve bir süredir yığınlarını daha fazla kazmak istiyordum.

Dış makaleler

“Harici” yazımı takip ediyorum. Hakkında sayfa, ancak bu blog gönderilerinin abonelerime son makaleleri bildirmenin harika bir yolu olacağını fark ettim. Birkaç farklı yer için yazıyorum, ancak son zamanlarda bazı gönderiler yaptım. Verpeks. Özellikle, oradaki son makalelerim:

için de yazdım seri hale getirildi:

Eleveny güncellemesi

Ve son olarak, işte Eleventy’nin en son güncellemesi:

Bunu bir mobil cihazda okuyanlar için, işte bir bağlantı: https://www.youtube.com/watch?v=oCTAZumAGNc

Her zaman olduğu gibi, harika şeyler ve sitemi bunun üzerine kurduğum için inanılmaz mutluyum!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.