PHP Topluluğunun Kullandığı Yöntemleri ve Araçları Kullanarak PHP Sürümü Nasıl Güncellenir – 3 dakika – Son zamanlarda PHP Podcast Bölüm 92 Bölüm 10’da

View Podcast in iTunes

10. Bu Makale: PHP Topluluğunun Kullandığı Yöntemler ve Araçlar Kullanılarak PHP Sürümü Nasıl Güncellenir

PHP Facebook grubunda, diğer geliştiricilerin bir anketi yanıtladığı ve ortamlarının yükseltmelerini yapma konusundaki kriterlerini anlattığı bir konuda bir mesaj yayınladım.

Bu yorumlar gerçekten çok ilginç. Başkalarından da öğrenmek için bir göz atmalısınız.

Son olarak, bu podcast bölümünün son kısmı, diğer PHP topluluk geliştiricileri tarafından ne zaman yükseltileceğine, neyin yükseltileceğine, nasıl yükseltileceğine karar vermek için kullanılan yöntemler ve araçlar hakkındadır.

PHP facebook grubunda, diğer geliştiricilerin bir anketi yanıtladığı ve ortamlarının yükseltmelerini yapma kriterlerinden bahsettikleri bir konuda bir mesaj yayınladım.

Bu yorumlar gerçekten çok ilginç, başkalarından da öğrenmek için bir göz atmalısınız. Her şeyi bilmediğimden eminim ve sizin gibi diğer geliştiricilerden ve PHP Facebook’ta yayınlayan diğer geliştiricilerden her zaman öğrenebilirim, oraya gidebilirsiniz. Yani muhtemelen kendi yöntemleriniz, kendi araçlarınız var.

Ve bu araçların neler olduğunu, bu yöntemlerin neler olduğunu paylaşırsanız ilginç olmalı, böylece kullandığınız herhangi bir yöntem ve araçla birbirimizden öğrenebilir ve sizin için iyi çalışabiliriz. Tamam? Şimdilik bu podcast’in sonu bu kadar.

Dikkatinizi takdir etmek isterim. Bu “Manuel Potter”. Numara! Üzgünüm, kötü bir şaka tamam mı?

Bu, Manuel’in ve bu fil büyücünün sesidir. Ve sizinle bilgi paylaşmak için buradayız. Ve umarım beğenmişsinizdir ve bunu başkalarına da anlattığınızdan emin olun ve ayrıca YouTube kanalına kaydolun ve sonraki bölümler hakkında daha fazla bilgi alabileceğiniz PHP Classes bültenine abone olun.

Ve belki bir dahaki sefere Lately in PHP Podcast’ine de katılabilirsiniz. Şimdilik bu kadar. Hoşçakal.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.