Javscript

Meteor Aylık Güncellemesi — Mayıs 2022. Güncellemeler ve duyurular hakkında bilgi edinin… | tarafından Kevin Tayong | Haz, 2022

Mayıs ayında gerçekleşen güncellemeleri ve duyuruları ve Meteor ile ilgili gelecek haberleri okuyun!

Görünüşe göre aylar uçup gidiyor çünkü Mayıs sona erdi ve şimdi Haziran ayındayız! Mayıs ayı için birkaç Meteor güncellemesi ve duyurusunu tartışalım. Bir önceki blog gönderisinde, yeni bir Meteor ve Blaze versiyonundan, birkaç harika Meteor aracından ve tabii ki Meteor’a gelen yeni şeylerden bahsetmiştik.

Bu ay pek çok heyecan verici şeyle karşılaşıyoruz, ancak Mayıs ayında olanlara genel bir bakışla başlayalım!

İşte Mayıs ayı boyunca Meteor’da olanların bir özeti. Size yeni Meteor yükseltmeleri ve özellikleri sunmak için çok çalışıyoruz. Tabii ki, yardımları için tüm bağışçılarımıza teşekkür etmek isteriz. 🙏

Meteor 2.7.2 yama güncellemesi, yeni bir Tailwind iskeleti ve meteor düğümü taslakları güncellemesini içerir.

Ayrıca, yeni bir Mongo endeksi oluşturmada bir sorun varsa, Meteor, söz konusu dizinin değişen seçenekleriyle ilgili bir sorun olup olmadığını kontrol edecektir. Bununla ilgili daha fazla ayrıntı bulabilirsiniz burada.

Kendi Denilson Silva’mız da bu önemli noktalar hakkında okuyabileceğiniz bir makale yazdı. burada.

Bu özel sürümle ilgili tüm teknik ayrıntılar için, buna tıklayın bağlantı Meteor değişiklik günlüğümüze erişmek için.

Görmüş olabileceğiniz veya görmemiş olabileceğiniz gibi, yakın zamanda kendi elçi programı ve ezici bir tepki aldı! Başvuruda bulunanlara bir kez daha teşekkürlerimizi iletmek isteriz.

Bununla birlikte, bu çeyrekte büyükelçi olmak üzere seçilenleri tebrik etmek istiyoruz! Seçilemeyenler üzülmesin! Hala bir sonraki çeyrek için başvurma şansınız olacak.

Şansınızı nasıl artırabileceğinizi merak ediyorsanız, Meteor ile ilgili içerik oluşturabilir, açık kaynak tarafımıza katkıda bulunabilir veya diğer geliştiricilerle etkileşim kurabilirsiniz. Size en iyi ve iyi şanslar diliyoruz!

Meteor 101 Temelleri kursumuzun en yeni bölümü geldi! Sonunda ücretsiz kursumuz aracılığıyla bizimle öğrenmeye devam edebilirsiniz. Bu bölümde, MongoDB Koleksiyonları ve Şemaları hakkında her şeyi öğreneceksiniz.

Hepinize sabrınız için teşekkür ederiz ve umarız bu yeni bölümü beğenirsiniz!

Sıkışırsanız veya sorularınız olursa, bize her zaman e-posta gönderebilirsiniz: pazarlama@meteor.com.

Meteor geliştiricileri Matheus Castro ve Renan Castro, Meteor Toolbox adlı yeni bir VS kod uzantısı oluşturdular!

Bu uzantı, IntelliSense for Meteor çekirdeğini, ek paketleri ve özel paketleri etkinleştirir. Ayrıca tarayıcı için başlatma yapılandırmaları ekler (çalıştır/hata ayıkla).

Paket izleyici meteor-paket-IntelliSense’den ilham almıştır. Tıklayarak yükleyebilirsiniz burada.

Matheus ve Renan, böyle harika bir araç yarattığınız için teşekkür ederiz! 🙏

Meteor Bulutu Kullanıcı Arayüzü

Kullanıcılarımıza daha iyi bir deneyim sunmak için Meteor Cloud’daki kullanıcı arayüzümüz üzerinde bazı çalışmalar yaptık. Ayrıca “Sonraki Otomatik Dağıtım Ayarları” alanını da Sürümler sekmesine Ayarlar sekme. Ekran görüntüleri ile ayrıntılı bir açıklama bizim içinde yer almaktadır. belgeler.

Fasal vaka çalışması

En son vaka çalışmamız, bir IoT platformuna bağlı çiftçiler için yapay zeka destekli bir çözüm olan Fasal’ı içeriyor. Çiftçilere çiftlik düzeyinde, ürüne özel ve ürün aşamasına özel eyleme geçirilebilir zeka sağlar.

Fasal, her çiftliği izleyen ve 7/24 veri toplayan Fasal Sense adlı bir IoT sensör cihazı oluşturdu. Çiftçiler daha sonra bu verilere erişmek için Fasal Uygulamasını (Meteor ile oluşturulmuş) kullanır.

Meteor’ın doğası gereği melez olması, Fasal ekibinin bir kez kodlama yapmasına ve birden çok ortama yerleştirilmesine izin verdi.

Haberin tamamını tıklayarak okuyabilirsiniz burada.

Evangelizing Meteor

Meteor büyümeye devam ediyor ve Meteor hakkındaki iyi haberi yayarak büyümemize destek olabilirseniz onur duyarız.

Her şeyi seviyorsanız Meteor, şimdi parlama şansınız! Alim Gafar, sunumlar için açık çağrılar içeren bir konferans listesi oluşturdu.

tıklayabilirsiniz burada tam listeyi görüntülemek için Sonsuz desteğiniz için teşekkür ederiz! 🙌

Yeni işe alınanlar

Mayıs ayı için Alim Gafar ve Jessa Magtalas’ın da aralarında bulunduğu iki yeni çalışanımız var!

alim Meteor’da Strateji ve Topluluk Büyümesinden Sorumlu Başkan Yardımcımızdır! 👋

Meteor Development Group’un ilk dört Meteor Üyesinden biri, Meteor NYC’yi sekiz yıldır organize ediyor ve Birleşmiş Milletler’de NYC’de düzenlenen ilk uluslararası Meteor konferansı olan Meteor Camp’in ana organizatörü.

Aynı zamanda eski bir MongoDB Geliştirici Avukatıydı, tüm ABD buluşmalarından ve dahili savunucu alımından sorumluydu ve MongoDB World konferansında ekiple birlikte çalıştı.

Jessa, öte yandan Meteor’daki yeni pazarlama uzmanımız! ☄️

Jessa bir pazarlama uzmanı ve kendi kendini yetiştirmiş bir grafik tasarımcıdır. Doğrudan satış, e-ticaret ve dijital pazarlama hizmetlerinde çalışma deneyimine sahiptir. Ayrıca Bilgi Teknolojisi okudu ve Web Uygulamaları Programlama bölümünden mezun oldu.

Sosyal medya ve e-Ticaret platformları aracılığıyla işletmeler ve markalar için pazarlama kampanyası stratejileri geliştirme ve uygulama geçmişine sahip olup, yönettiği ürün ve hizmetlerin pazara girişini ve bilinirliğini artırmak.

Bu, aslında Mayıs ayında meydana gelen tüm önemli olaylara ve gelişmelere genel bir bakıştı. Haziran ayı için planladığımız daha büyük şeyler var, bu yüzden bu duyuruları takip etmeye devam edin. Meteor’u desteklemeye devam eden herkese teşekkürler! Yakında Meteor’a gelecek birkaç yeni proje hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İşe Alıyoruz

Ekibimizi bir kez daha genişlettiğimizi paylaşmak için harika bir haberimiz var! Bu sefer, geliştiricilerin web, mobil ve masaüstü uygulamalarını oluşturmalarını kolaylaştıran özelliklerle Meteor çerçevesini oluşturmamıza ve geliştirmemize yardımcı olacak bir yazılım mühendisi (orta-üst düzey) arıyoruz.

Başvurmakla ilgileniyorsanız, tıklayabilirsiniz burada böyle yaparak. Bu bağlantıyı, ilgilenebilecek bir meslektaşınıza, arkadaşınıza veya aile üyenize de iletebilirsiniz.

Meteor Dükkanı

Meteor mağazamızda ilk koleksiyonumuzu piyasaya sürmeye bir adım daha yaklaşıyoruz. Yakında biraz tatlı Meteor teçhizatı alabileceksiniz!

Online mağazamız hakkında daha fazla güncelleme için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.

NFT Pazar Yeri

Tüm Web3 ve kripto meraklılarını arıyor! Meteor ile inşa edilmiş NFT pazar yerimizi bitiriyoruz. Bittiğinde, açık kaynak olacağı için ona erişebileceksiniz. Meteorun artık alakalı olmadığını kim söyledi? 😎

Nihai ürün için biraz daha beklemeniz gerekecek, ancak aklınızı uçurmaya hazır olun! 🤯

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu