konferans partisi, konaklama… (Symfony Blog)

SymfonyWorld Online 2022 Yaz Sürümü'ndeki (Symfony Blog) çevrimiçi konferans öncesi atölye çalışmalarına bir hafta kaldı

sadece 5 ay uzağız SymfonyCon Disneyland Paris 2022 hangisinden gerçekleşecek 15-18 Kasım 2022 arasında muhteşem Disneyland Paris tema parkı ve otellerinde. Bir haftalık Symfony için bize katılın:

  • 15-16 Kasım 2022: Disney’in Newport Bay Club’ında 2 günlük konferans öncesi atölye çalışmaları
  • 17-18 Kasım 2022: Disney’s Hotel New York’ta 2 günlük konferans – Walt Disney Studios Park’taki tüm SymfonyCon katılımcılarının konukları ve arkadaşları için özel konferans partisi de dahil olmak üzere Art of Marvel!

SymfonyCon Disneyland Paris 2022, tüm dünya için eksiksiz bir etkinliktir. uluslararası Symfony topluluğu, çalıştaylar ve konferanslar yoluyla öğrenmeyi bir araya getiriyor, aynı zamanda biraz da eğlenceli! SymfonyCon Disneyland Paris 2022 süresince konaklamanızı planlamak için bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Konferans veya birleşik biletiniz (atölye ve konferans), Walt Disney Studios Park’ta düzenlenen konferans partisi. Perşembe akşamı 17 Kasım, tüm konferans katılımcıları Walt Disney Studios Park’ta özel bir an için 20:00 – 23:30 saatleri arasında davetlidir.sadece SymfonyCon katılımcıları ve onların aileleri ve arkadaşları için açık! Kayıtlı her konferans katılımcısı, Walt Disney Studios Park’a giriş için özel bir bilet ve ailenizden veya arkadaşlarınızdan bir kişiyi davet etmek için başka bir ücretsiz bilet alacak. Bu özel özel an için size katılmak için. Walt Disney Studios Park’ın keyfini daha fazla aile üyesi ve arkadaşlarınızla geçirmek istiyorsanız, 4 parti bileti ile sınırlı olmak üzere, bilet başına 10€’dan (KDV hariç) ek “parti” biletleri satın alabilirsiniz.

Disney otellerinden birinde anlaşmalı bir fiyatla otel odanızı şimdi ayırtın. Etkinliğimizin tüm haftası boyunca Disneyland Paris otelleri arasında güvenli otel odaları sağladık. Ayrıca, otel odanızla birlikte herhangi bir Disneyland Paris tema parkı için de özel bir fiyatla bilet satın alabilirsiniz. Disneyland Paris’teki otel odanızı çevrimiçi olarak rezerve etmek için tüm bilgileri konferans web sitesinin etkinlik sayfasında bulabilirsiniz..

SymfonyCon Disneyland Paris etkinliğine biletinizi ayırtın, 3 farklı türde bilet sunuyoruz:

1. Yalnızca konferans bileti. 17-18 Kasım’daki tüm konferans günlerine ve tüm konuşmalara erişimi ve tüm konuşmaların tekrarını, her iki gündeki sabah ve öğleden sonra kahve molalarını ve öğle yemeğini ve kendiniz ve seçtiğiniz bir misafir için konferans partisine erişimi içerir.

2. Yalnızca atölye bileti. 15-16 Kasım tarihlerindeki her iki atölye gününe de (atölye konunuzu ilan edildikten sonra seçmeniz gerekecektir), sabah ve öğleden sonra kahve molalarına ve her iki günde de öğle yemeğine erişimi içerir.

3. Birleşik atölye ve konferans bileti. Yukarıdaki 2 bileti içerir: 15 – 18 Kasım arasındaki 4 güne erişim, her gün sabah ve öğleden sonra kahve molaları ve öğle yemekleri ve kendiniz ve seçtiğiniz bir misafir için konferans partisine erişim.

SymfonyCon Disneyland Paris 2020 veya 2021 için bir konferans, atölye veya birleşik bilet satın aldıysanız, size bunlar için ödediğiniz tutara karşılık gelen bir kredi bakiyesi verdik. Kredi bakiyeniz gelecekte yapacağınız tüm satın alma işlemlerine otomatik olarak uygulanacaktır, böylece SymfonyCon Disneyland Paris 2022’ye kaydolmak için kullanabilirsiniz!

Bildiri Çağrısının ikinci bölümü, Symfony’nin en son sürümleri hakkında konuşma önerileri sunabilmeniz için birkaç haftalığına hala açıktır. Bu Bildiri Çağrısı 29 Ağustos 2022’ye kadar açıktır ve Symfony 6.1 veya sonraki sürümlerin yeni özellikleri hakkında görüşmelere odaklanmaktadır..

SymfonyCon Disneyland Paris 2022 için İngilizce konuşma önerilerinizi şimdi gönderin. Konferansta konuşmacı olun ve Symfony deneyiminizi gerçek hayatta toplulukla paylaşın!

Disneyland Paris’te eğlenirken Symfony hakkında en son haberleri paylaşmak için bu yıl gerçek hayatta görüşmek üzere.
Bize katılın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.