Hiçbir Şey Telefon (1) İlk Fotoğraflar

Hiçbir Şey Telefon (1) İlk Fotoğraflar

telefon yok (1)

telefon yok (1)
Ekran görüntüsü: Hiç bir şey

Hiçbir şey, birinin arkasındaki başlangıç arasında en iyi kablosuz kulaklıklar, yakında çıkacak olan Phone (1) akıllı telefonunun arka tasarımını ortaya çıkardı. Şirket, OnePlus kurucu ortağı Carl Pei tarafından yönetilen, Android cihazını 12 Temmuz etkinliğinde tam olarak ortaya çıkarması planlanıyor.

O zamana kadar, bir şeyler atıştırmak için bir göz atacağız ve yukarıdaki resimden de görebileceğiniz gibi, Hiçbir Şey şeffaflığı büyüyen ürün portföyünde imza tasarım öğesi yapmıyor. Şeffaf arka panelden görünen, bir düzende yerleştirilmiş aydınlatıcı ışık şeritleridir. bu yılın başlarında gizemli bir şekilde alay edildi. Bu şeritlerin amacını henüz bilmiyoruz, ancak en iyi tahminimiz hizmet ettikleridir olarak bildirim göstergeleri.

Şeffaf arka panelin altında ayrıca açıkta kalan vidalar, küçük noktalı “Hiçbir şey” markası, büyük bir kablosuz şarj plakası ve bana şunu hatırlatan oldukça garip bir logo görünüyor. Trolli Kiraz Bombacı şeker. Nothing Ear (1) zıt siyah beyaz bir tasarıma sahipken, Nothing Phone’un (1) arkası tamamen beyazdır.

Tasarımın yanı sıra, bu tanıtım görüntüsü iPhone X’dekine benzer hap şeklinde bir çift kamera kurulumunu ortaya koyuyor. Bu kameralar hakkında fazla bir şey bilmiyoruz, ancak yakınlaştırma veya ultra olacağını varsaymak güvenli. Bir ana standart kamerayı artıran geniş lens. Cihaz Android (basit bir Nothing OS kaplaması ile) çalıştıracak, bir Qualcomm Snapdragon işlemci (büyük olasılıkla orta seviye bir çip) tarafından desteklenecek ve kablosuz şarjı destekleyecektir.

Bu yılın başlarında, Nothing OS’nin özel yazı tipleri ve grafik öğelerden oluşan benzersiz tasarım dilini gösteren bir avuç ekran görüntüsü yayınladı. Arka planlar, ürünlerinde bulunan noktalı, fütüristik yazı tipini tek renkli tonlarla birlikte içerir.

hiçbir şey “Hızlı, sorunsuz ve kişisel bir deneyim sunmak için tasarlanmış” ve “Hiçbir şey ürünlerini ve diğer dünya lideri markaların ürünlerini zahmetsizce bağlayacak ve entegre edecek” bir akıllı telefon sözü verdi. İkinci hedef, Nothing markası altında satılacak veya diğer şirketlerin kendi cihazlarını piyasaya sürmesine yardımcı olmak için kullanılacak kendi ürün “bahçesi” ile Apple’a karşı rekabet etmeye çalışan bir marka olan Nothing için özellikle önemlidir.

Tırmanması dik bir yokuş ve aşağı inen bir kayma Hiçbir Şey’i, ürünleri minimum formlarına damıtmak için benzer bir hedefi olan başka bir Android başlangıcı olan Essential ile aynı rotaya koyabilir. Hiçbir şey haklarını bile almadı Pei’nin söylemesine rağmen, Essential Phone markasına Sınır satın almanın ürünü kopyalamak değil, adı almakla ilgili olduğunu.

Şirket, 12 Temmuz’da telefonu (1) resmi olarak ortaya çıkardığında Nothing’in bir şey olup olmayacağını öğreneceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.