Android

Google I/O 2022 Hakkında Her Şey

google io'da sahnede Sundar pichai'nin bir fotoğrafı

resim: Google

Google I/O, gadget dünyasının bu hafta bahsettiği tek şeydi, ama bizi suçlayabilir misiniz? Şirket, yeni Pixel serisiyle doğrama işlerinden çıktı. Google, Pixel 6a, Pixel 7 ve 7 Pro, Pixel Buds Pro için planlarını ortaya koydu ve hatta Pixel tabletle alay etti. Çoğu teorik gibi görünse bile, dişlerinizi batırmak için çok iyi Pixel malzemesi var.

bu hafta gadget’lar, yeni Pixel cihazları hakkında her şeyi bilmiyoruz, ancak onlar hakkında söyleyecek çok şeyimiz var. Orta sınıf Pixel 6a, 28 Temmuz’da görmeyi umduğumuz ilk cihaz ve ön siparişler 21 Temmuz’da açılıyor. Ayrıca Pixel Watch ve Android giyilebilir cihazlarda iğneyi zorlama konusunda neden şüpheli olduğumuz hakkında konuşacağız. -en azından mevcut durumunda.

Ardından, yardımcı sunucularınız Google I/O 2022’nin gadget olmayan haberlerine girer. Kişisel olarak tanımlanabilir sonuçları Google Arama’dan kaldırmaya yönelik yeni yetenek hakkında konuşacağız. içine gireceğiz uyarı alıcısı YouTube gibi yerlerde reklam seçimlerinizi gözden geçirmek ve düzenlemek. Google ayrıca Monk Cilt Tonu Ölçeği’ni açık kaynaklı hale getirdi ve bunu, aramadan Pixel cihazlarındaki kameraya kadar ürün yelpazesinin çeşitli yönlerinde uygulamayı planlıyor.

Sonunda, hakkında biraz fışkıracağız Google’ın “bir şey daha.” Google Glass’ın ikinci gelişi yakın, ancak bunun neden orijinal turdan daha umut verici olduğunu açıklayacağız. Google, sözde artırılmış gerçeklik gözlüklerini gösterdi dili gerçek zamanlı olarak çevirin. AR için gerçek bir pratik uygulama gibi geliyor.

Bu haftaki bölümü dinleyin gadget’lar Apple Podcast’lerde, Spotify’da veya podcast’lerinizi aldığınız her yerde.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu