Durum makinelerinizi tanımayı yakınlaştırın

SymfonyWorld Online 2022 Yaz Sürümü'ndeki (Symfony Blog) çevrimiçi konferans öncesi atölye çalışmalarına bir hafta kaldı

bu SymfonyCon Disneyland Paris 2022 olay gelir 15-16 Kasım tarihlerinde düzenlenen 2 günlük konferans öncesi çalıştaylar. Tüm atölyeler Disney’in Newport Bay Club’ında İngilizce olarak düzenlenecektir. Günde 10 farklı workshop sunuyoruz, Symfony ve ekosistemi ile ilgili 10 farklı konuda eğitim almayı seçebilirsiniz. Symfony, ekosistem ve en yeni özellikler hakkında daha fazla bilgi edinmenin en iyi yolu. Çalıştayların tadını çıkarmak bilginizi pekiştirir ve konferanstan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar!

Ayrıntıları keşfedin “Durum makinelerinizi bilmek – Symfony Workflow” atölye. Her iki atölye gününde de 15 ve 16 Kasım tarihlerinde düzenlenen 1 günlük bir atölye çalışmasıdır.. 15 veya 16 Kasım’da bir atölye çalışması seçmelisiniz. eğitmen Tobias Nyholm, Symfony Core Team üyesidir.

Web geliştirme sadece yanıt vermekle ilgili değildir, aynı zamanda iyi kod yazmakla da ilgilidir. Durum kalıbı, karmaşıklığı kodunuzun her yerinde olmaktan bir veya daha fazla durum makinesine taşımanıza yardımcı olacaktır.

Bu atölye, durum makinelerini tanıtacak, bunların kullanımlarını nasıl belirleyeceğinizi ve bunları Symfony Workflow bileşenini kullanarak nesne yönelimli bir şekilde Symfony uygulamanızda nasıl uygulayacağınızı gösterecektir.

Bu atölye ile ilgileniyor musunuz? Durum makinelerinizi tanımak için şimdi rezervasyon yapın – SymfonyCon Disneyland Paris 2022’de Symfony Workflow atölye biletikoltuklar sınırlıdır ve kayıt ilk gelene ilk hizmet esasına dayanmaktadır!

Bu atölyeye katılma fırsatını kaçırmayın! SymfonyCon Disneyland Paris 2022’de becerilerinizi geliştirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.