CSS

CSS { Gerçek Hayatta }

Ben bir sürü ders alan biri değilim. Zamanı bulmak zor ve iş öğrenmeye gelince her zaman şunu hissediyorum, benim için, yapmak atım okuma herhangi bir gün. Bununla birlikte, son zamanlarda çok şey öğrendiğim birkaç harika kursa daldım, bu yüzden onları burada sizinle paylaşacağımı düşündüm güzel insanlar.

Three.js Yolculuğu

DOM’da çok rahat olan ancak olağanüstü yaratıcı JS yazmaya alışık olmayan biri olarak, WebGL’yi her zaman biraz korkutucu bulmuşumdur. Siz de atılmakta tereddüt ettiyseniz, bu kursu yeterince tavsiye edemem. Three.js Yolculuğu Bruno Simon keneler tarafından tüm kutularımdan: Her ders, çok hızlı video oynatma seçenekleri ve indirilebilir proje dosyaları ile hem video hem de yazılı formatta mevcuttur. Tüm kavramlar, kullanıcının bilgi düzeyi hakkında önceden herhangi bir varsayım olmaksızın (çok yaygın bir sorun) mükemmel bir şekilde açıklanmıştır. Bruno’nun sohbet tarzı, fikirleri kendi projelerinize nasıl uygulayabileceğinizi hayal etmeyi kolaylaştırıyor. Ve kurs platformunun kendisi güzel bir şekilde tasarlanmıştır ve kullanımı bir zevktir.

kurs Gerçekten özellikle böyle yüksek kaliteli içerik için 100 doların altında iyi bir değer. Çok fazla ders var ve Bruno birkaç tane daha ekledi. Three.js’ye girmek isteyen herkes için mutlak bir zorunluluktur.

Three.js Journey web sitesi ⟶

Fullstack D3 ve Veri Görselleştirme

Amelia Wattenberger’i birçok güzel resimli, etkileşimli makalenin (bunun gibi) arkasındaki yazar olarak tanıyabilirsiniz. SVG Öğelerini Ölçeklendirme). Aynı zamanda bir veri görselleştirme uzmanıdır ve bir video kursu ve beraberindeki kitap yayınlamıştır. Fullstack D3 ve Veri Görselleştirme. Yazılı derslerden daha iyi öğrenen biri olarak sadece kitabı satın aldım ama videolar da harika görünüyor. Video kursu, her biri 15 dakikadan fazla olmayan kısa süreli derslere bölünmüştür; bu, size öğretimi gerçekten sindirme ve isterseniz kavramları kendi başınıza keşfetme şansı verdiği için seviyorum. Kitap ve video kursu indirilebilir kodla birlikte gelir. Bu kurs hiç zaman kaybetmez ve her şeyi dikkatli bir şekilde açıklamaya özen gösterirken ve sizi en sağlam şekilde çizelgeler oluşturmaya hazırlamak için bazı yararlı ipuçlarını açarken, hemen kodlamaya başlamanızı amaçlar.

“Satın almadan önce deneme” seçeneği de var – ilk birkaç video ücretsiz olarak sunuluyor, böylece satın aldığınızdan emin olabilirsiniz.

Fullstack D3 ve Veri Görselleştirme web sitesi ⟶

Javascript Geliştiricileri için CSS

Javascript Developers için CSS web sitesinin 'CSS ile güreşmeyi durdur' metniyle ekran görüntüsü

İtiraf: Aslında bu dersi almadım, Javascript Geliştiricileri için CSS Josh W Comeau tarafından, ama bir göz attım. Josh’un yazdığı makalelerin kalitesini bilmek onun web sitesi, bu kurs CSS bilgisi için mutlak bir altın madeni olacak – şimdiden çok eleştiriler alıyor. Josh harika bir öğretmendir ve tasarımdan ve gerçek kod örneklerinden de ödün vermez.

İster CSS temellerini asla tam olarak kavrayamayan bir JS geliştiricisi olun, ister oyunlarını geliştirmek isteyen deneyimli bir UI geliştiricisi olun, ister kendi kendine “CSS neden bu kadar tuhaf?” diye düşünen biri olun, çıkarılacak çok şey olacak. bu dersten. Kendim almak için cazipim ve kendimi oldukça iyi bir CSS kavrayışına sahip biri olarak görüyorum. (Cidden. Beni durduran tek şey bir günde saat olmaması.) Tam paketin fiyatı burada bahsedilen diğer kurslardan biraz daha yüksek, ancak farklı ödeme kademeleri mevcut. Ve benim naçizane fikrime göre, bu bilgi kesinlikle uğrunda ayrılmaya değer.

Javascript Geliştiricileri için CSS web sitesi ⟶

ES6 Herkes İçin

Şu anda birkaç yaşında olmasına rağmen, bu, JS’mi yükseltmeme gerçekten yardımcı olan bir kurs ve hala çok alakalı. bu ES6 Herkes İçin Wes Bos’un video kursu, dizi yöntemlerini, vaatleri, zaman uyumsuz/beklemeyi, modern araçları ve daha fazlasını kapsayan bilgilerle doludur. Yine, videolar güzel ve kısa ve bazı alanlarda diğerlerinden daha fazla kendinize güveniyorsanız, ihtiyacınız olan parçaları seçmek çok kolay.

ES6 Herkes İçin web sitesi ⟶

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu