ClickUP Proje Yönetimi Yazılım İncelemesi

ClickUP Proje Yönetimi Yazılım İncelemesi

ClickUP, “hepsini değiştirecek tek bir uygulama” olduğunu iddia ediyor. Bu doğru mu ve proje yönetimi yazılımı çözümü olarak en iyi seçiminiz mi olmalı? ClickUP’ın özelliklerine, fiyatlarına ve artıları ve eksilerine bakarak bunu anlamanıza yardımcı olacağız.

Ayrıca listemize de göz atabilirsiniz. Geliştiriciler için En İyi Proje Yönetim Araçları Daha fazla proje yönetimi çözümü için.

ClickUP Nedir?

ClickUP bulut tabanlı bir proje yönetim aracıdır. Projeleri planlamanıza, izlemenize ve yönetmenize, diğer ekip üyeleriyle sohbet etmenize ve işbirliği yapmanıza, iş ilerlemesini görüntülemenize, hedefler belirlemenize vb. tek bir yerde olanak tanır. Bunu yaparken, ClickUP projelerinizi düzene sokabilir ve görevleri tamamlamak için uygulamalar arasında sürekli geçiş yapmaktan zaman kazanabilir.

ClickUP Özellikleri

ClickUP burada listelenemeyecek kadar çok özelliğe sahip olsa da, bazı önemli noktalarına ve ana satış noktalarına bir göz atalım.

Görevler

ClickUP, geliştirme ekibinizin benzersiz ihtiyaçlarına uyacak şekilde özelleştirilebilen sağlam bir görev yönetimi aracına sahiptir. Herhangi bir proje için görev yönetiminizi özelleştirmek için 35’in üzerinde “ClickApps” vardır. İster özel saha verileri eklemek, sprint noktaları atamak, ekran kayıtlarını paylaşmak, günlük veya haftalık hatırlatıcılar ayarlamak, ister otomasyonlarla zaman kazanmak vb. istediğiniz her şeyi burada yapabilirsiniz.

Hedefler

ClickUp Proje Yönetim Aracı

ClickUP’ın Hedefler özelliği ile geliştirme ekibinizin hedeflerine ulaşma şansını artırabilirsiniz. Farklı parasal, sayı ve doğru/yanlış hedeflerle ilerlemeyi izlemek için kullanın. Haftalık satış hedefleri veya sprint hedefleri oluşturun. Hedefleriniz için son tarihler belirleyin ve yönetilebilir ve düzenlenebilir izinler aracılığıyla bunlara kimlerin erişebileceğini kontrol edin. Hangi ekip üyelerinin en çok başarılı olduğunu görmek için, çalışanların ilerlemesini izlemek için haftalık puan kartlarını kullanabilirsiniz.

Dokümanlar

ClickUP, belgelerinizi ve çalışmalarınızı tek bir yerde toplayarak işbirliğini artırır. Göz alıcı wiki’ler, dokümanlar ve kullanıcı kılavuzları oluşturabilir ve bunları ekibinizle birlikte görevlerin üstesinden gelmeye başlamak için iş akışlarınıza bağlayabilirsiniz. Düzenlemeler yapın, eylem öğeleri atayın, yorum bırakın, kullanıcıları etiketleyin ve güncellemeleri gerçek zamanlı olarak görüntüleyin. Tablolar ekleyerek, yer imleri gömerek ve daha fazlasını yaparak belgeleri yol haritaları, bilgi tabanları vb. gibi değişen ihtiyaçlara uyacak şekilde biçimlendirebilirsiniz. Ve hiçbir fikrin unutulmamasını veya boşa gitmemesini sağlamak için metni izlenebilir görevlere dönüştürebilirsiniz.

ClickUP’taki dokümanlar, hızlı erişim ve aranabilirlik için kategorilere ayrılabilir. Ayrıca, yazılımın belgelerinizi korumak için gizlilik ve düzenleme denetimleri olduğundan, bunlar güvenlidir. Herkese açık, misafir ve ekip izinleri aracılığıyla istediğinizi istediğiniz kişiyle paylaşın.

Sohbet

Tıklama İncelemesi

ClickUP gerçek zamanlı sohbet kanalları sunduğundan, çeşitli uygulamalar aracılığıyla iletişim kurmaya gerek yoktur. Eylem öğelerini ele almak için yorumlar atayın. İle görüşmelere ekip üyeleri ekleyin @bahsetmeler. Hızlı erişim için e-tabloları, web sayfalarını, videoları ve daha fazlasını konuşmaların yanına gömün. Bağlantıları ve dosyaları paylaşın. Ayrıca, netlik için mesajlarınızı madde işaretli listeler, başlıklar ve kod bloklarıyla biçimlendirin. Tüm bunlar ve daha fazlası ClickUP’ın sohbet özelliği ile mümkündür.

Entegrasyonlar

ClickUP, ekibinizin verimliliği ve üretkenliği artırmak için ihtiyaç duyduğu her şeyi teknik olarak size hemen sağlayabilirken, entegrasyonlarla işlevselliğini daha da artırabilirsiniz. ClickUP, 1.000’den fazla araçla ekstra ücret ödemeden entegre olur, böylece proje yönetimi yazılımından gerçekten en iyi şekilde faydalanabilir ve ihtiyacınız olan her şeye tek bir yerde sahip olabilirsiniz.

Okumak: En İyi 5 Proje Yönetimi Sertifikası

ClickUP entegrasyonları şunları içerir:

 • amazon alexa
 • bitbucket
 • Krom
 • anlaşmazlık
 • Dropbox
 • her saat
 • Evernote
 • Çingene
 • GitHub
 • Google Asistan
 • Google Takvimler
 • Google sürücü
 • Google E-Tablolar
 • Microsoft Ekipleri
 • OneDrive
 • Görünüm
 • Satış ekibi
 • Gevşek
 • video
 • Web kancaları
 • Youtube
 • Zapier
 • yakınlaştır

Daha önce başka bir proje yönetimi uygulaması kullandıysanız, otomatik içe aktarma özelliği sayesinde her şeyi birkaç tıklamayla kolayca ClickUP’a getirebilirsiniz. Örneğin, eğer Asana (Bizi okuyun Asana İnceleme) tercih ettiğiniz PM yazılımıydı, sıfırdan başlamadan kullanıcılarını, projelerini, görev ayrıntılarını vb. getirmek için otomatik içe aktarmayı kullanabilirsiniz. Aynısını bu proje yönetimi yazılımı çözümleriyle de yapabilirsiniz:

ClickUP’ın Maliyeti Ne Kadardır?

ClickUP kullanıcıların seçebilecekleri beş fiyatlandırma planı vardır. Prim planları aylık veya yıllık olarak faturalandırılır. Yıllık planları seçin ve yüzde 45 tasarruf edin.

bu sonsuza kadar ücretsiz plan kişisel kullanım içindir. 100 MB depolama alanı, sınırsız görev ve ücretsiz plan üyeleri, beyaz tahtalar, sohbet, Kanban panoları, sprint yönetimi, yerel saat, izleme, uygulama içi video kaydı ve daha fazlası. bu Özgür plan ayrıca 7/24 destekle birlikte gelir.

bu Sınırsız plan küçük ekipler için en iyisidir ve yıllık ödeme seçeneğini atlamayı seçerseniz üye başına aylık 9 ABD dolarıdır. her şeyle birlikte gelir sonsuza kadar ücretsiz plan teklifleri, ayrıca sınırsız depolama, entegrasyonlar, panolar, Gantt çizelgeleri, ve özel alanlar. Ayrıca form görünümleri, Çevik raporlama, kaynak yönetimi ve diğer avantajlara da sahip olursunuz.

bu İşletme plan orta ölçekli takımlara yöneliktir. içinde gördüğünüz herşey var Sınırsız plan, ayrıca özel dışa aktarma, Google TOA, iş yükü yönetimi, zaman çizelgeleri, zihin haritalarıgelişmiş zaman takibi, otomasyonlar ve herkese açık paylaşım ve ayrıca üye başına aylık 19 ABD doları karşılığında daha fazlası.

İş Artı üye başına aylık 29 ABD dolarıdır ve birden fazla ekip için tasarlanmıştır. Özel rol oluşturma ve izinler, artırılmış otomasyonlar ve API, ekip paylaşımı, birden çok listede alt görevler, bir yönetici eğitimi web semineri ve öncelikli destek ile birlikte önceki planların sunduğu her şeye sahiptir.

Son olarak Girişim Sınırsız özel roller, gelişmiş izinler, beyaz etiketleme, kurumsal API, varsayılan kişisel görünümler, yönetilen hizmetlere erişim, canlı ilk katılım eğitimi ve özel bir başarı yöneticisi sunan büyük yazılım geliştirme ekipleri için plan yapın. İhtiyacın olacak iletişim ClickUP doğrudan bu plan için fiyatlandırma almak için.

ClickUP Artıları ve Eksileri

ClickUP birçok alanda öne çıkmaktadır. Ama çoğu şey gibi bunun da dezavantajları var. İşte ClickUP’ın artıları ve eksileri.

Artıları

 • Mükemmel ortak çalışma özellikleri – Bir geliştirme ekibi etkili bir şekilde iletişim kuramazsa, büyük olasılıkla başarısız olacaktır. Neyse ki ClickUP, her büyüklükteki ekibe yardımcı olabilecek özellikleri sayesinde işbirliği açısından öne çıkıyor. Önemli bir ayrıntıyı asla kaçırmamak veya kritik bir fikri paylaşmayı unutmamak için sohbet etmek, e-posta göndermek, belgeleri düzenlemek ve paylaşmak ve daha fazlası için kullanın.
 • Son derece özelleştirilebilir – ClickUP, kontrol panelini ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirmenize izin verir, tam tersi değil. 50’den fazla widget varyasyonuyla, her gün birlikte çalışmayı dört gözle bekleyeceğiniz gerçekten özelleştirilmiş bir gösterge panosu oluşturabilirsiniz.
 • Gerçek zamanlı raporlar – ClickUP, ekibinizin nerede durduğu ve nerede olması gerektiği konusunda fikir edinmenize yardımcı olacak çok çeşitli raporlar sunar. Zaman tahminlerini, neyin üzerinde çalışıldığını, kimin geride ve önde olduğunu vb. görüntüleyin.
 • Zaman takibi – Ekibiniz zamanını en iyi şekilde değerlendiriyor mu? ClickUP, tahminler belirlemenize, raporları görüntülemenize, faturalandırılabilir zamanı işaretlemenize ve daha fazlasını yapmanıza olanak tanıyan zaman izleme araçları aracılığıyla bunu anlamanıza yardımcı olur.
 • Çeşitli görünümler – ClickUP, diğerlerinin yanı sıra takvim, kutu, zihin haritası ve Gantt görünümü dahil olmak üzere ihtiyaçlarınıza uygun 15’ten fazla görünüm sunar.
 • Sağlam mobil uygulama – ClickUP’tan daha duyarlı veya kullanıcı dostu bir mobil uygulamaya sahip proje yönetimi yazılımı bulmakta zorlanacaksınız.
 • adil fiyatlandırma – Free Forever planı oldukça sağlamdır ve ClickUP’ın diğer teklifleri, farklı boyutlardaki bütçelere kolayca uyabilir.

Eksileri

 • Yeni başlayanlar için değil – PM yazılımında yeni olan ekip üyeleri, ClickUP’ı baştan itibaren ustalaşmayı zor bulabilir. Bulması biraz zaman alabilen bir dizi özelliğe sahiptir ve ileri düzey kullanıcılar için iyi olsa da, özelleştirme yetenekleri bazıları için bunaltıcı gelebilir.
 • Eğitim gerekli – Ekibiniz muhtemelen ClickUP’a atlayıp dakikalar içinde çalışmaya başlayamayacaktır. Bunun yerine, rahat olmaları için muhtemelen biraz eğitim süresine ve yazılıma alışmaya ihtiyaçları olacaktır. Tonlarca ayrıntı girmeyi gerektirdiğinden, kurulum süreci için bolca zaman ayırmaya hazır olun.

ClickUP: Karar

Özelliklerle dolu ve son derece özelleştirilebilir bir PM yazılımı arıyorsanız, yanlış gidemezsiniz. ClickUP. Tüm özelliklerinin keyfini çıkarmadan önce işe girişini ve ayaklarınızı ıslatma ihtiyacını aşabilirseniz, proje yönetimi ihtiyaçlarınız için ClickUP’ı seçmekten oldukça memnun olmalısınız.

Diğer proje yönetimi yazılımı seçeneklerini mi arıyorsunuz? göz atın Geliştiriciler için Proje Yönetimi Yazılımı: Eksiksiz Kılavuz.

Sorumluluk Reddi: Bağlı kuruluş bağlantıları veya sponsorlu ortaklıklar gibi yöntemlerle bu sayfada görünen satıcılar tarafından tazmin edilebiliriz. Bu, ürünlerinin sitemizde nasıl ve nerede göründüğünü etkileyebilir, ancak satıcılar incelemelerimizin içeriğini etkilemek için ödeme yapamazlar. Daha fazla bilgi için, ziyaret edin Kullanım Koşulları sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.