Android

Burçlar Mobil Uygulama Geliştirme – Geleceği Daha Parlak Hale Getirin

Burç, neredeyse herkesin günlük olarak baktığı bir şeydir. Maksimum nüfus, burçlarını, panchang’larını, burçlarını, Kundli’lerini, uyumluluklarını vb. Aramak için deli oluyor. O zaman bir astrolog olarak ayakta durmak, neden müşterilerinize Burç Mobil Uygulama Geliştirme ile yardım etmeyesiniz?

Ancak astroloji ve vizyon bugün büyük bir talep görüyor, bu yeni dünyada makul ama herkes astrologuna gitmeyi ve neredeyse her şeyi sorgulamayı tercih etmiyor. Bu tür bir durum ancak astroloji uygulamanızı hazırlayarak çözülebilir.

Birkaç teknoloji girişimcisi şu kavramı analiz ediyor: Burç Mobil Uygulama Geliştirmet Yatırım olasılığı parlak göründüğü için burçlar için bir mobil uygulama oluşturmak için.

Astroloji Uygulamasının Başlıca Özellikleri

Aşağıda, bir astroloji uygulamasında bulunabilecek bazı temel özellikler verilmiştir.

burç raporu

Bir astroloji uygulaması, iyimser yönler, tanıdık şeyler ve ek ilgili yönler hakkında dikkatli olmak için hayati dönemler gibi önemli gerçekleri içeren bir ana burç özeti içerebilir.

Günlük Burç Yorumu

Bir günlük okuma, günlük tahminleri içerir. Her gün burç okumaları ile güne başlama düzenine sahip insanlar için mükemmel bir gelişme yaratacaktır.

Haftalık Burç

Profesyoneller, iyimser günler ve haftanın maksimumunu nasıl hazırlayabilecekleri hakkında bazı ayrıntılarla tüm hafta için bir tahminde bulunur.

Aylık Burç

Tıpkı günlük ve haftalık okuma gibi, aylık okuma da bireyin kişisel ve mesleki güçlerinde aylık oluşumlarını öngören mümkündür.

Yıllık Burç

Yılın sonunda veya bölgesel bir yılın başlangıcında (örneğin, Çin yeni yılı), eyalet astrologları gelecek yıl için burçların kaderini tahmin ediyor.

aşk falı

Kişisel bir ilişkinin tahmini ve onların aşk bağlantısı, aşk okumalarında yer alabilir. Çeşitli çiftler, nasıl davrandıklarına veya eşleriyle birlikte olduklarına güvenerek sevgiyi olumlu bir şekilde onaylarlar.

para burç

Aşık olanlar ‘romantik’ sözler okurlar ve iş odaklı kişiler istihdam ve zenginlikle ilgili tahminlerini okumak isterler. Güneş burçlarına bağlı olarak, her birey servet oyunlarında ayrı bir servete sahip olacaktır.

Birçok topluluk, güneş işaretlerine dayalı ekonomik tahminlerine inanır.

Günlük Burç İpucu

Günlük ipuçları, her bir burç için hangi renk kıyafetleri giymeleri gerektiğini vb. içeren ortak bir tahmin içerir.

Burç Mobil Uygulama Geliştirmenin Avantajları

İşaret kitlenizin erişimini iyileştirmeye yardımcı olabileceğinden, şu anda bir astroloji uygulamasına sahip olmak önemlidir. Bir astroloji uygulamasının birkaç önemli avantajına göz atalım.

 • Tüketicilerinizi vermeniz gereken yardım konusunda bilinçlendirin
 • Kitlenizin kapsamını genişletebilirsiniz
 • Marka hedef kitlenize ulaşabilirsiniz
 • Ek ipuçları bu şekilde oluşturulur
 • Güvenilirliğinizi ve yeteneklerinizi sergilemek için muazzam bir yoldur.
 • Bu nedenle, şu anda astrologlar için bir mobil uygulamaya veya astroloji yazılımına sahip olmak önemlidir, çünkü bu, hedef kitlenizin kapsamını artırmaya yardımcı olabilir.

  Catamount sizin için güçlü ve ilgi çekici bir platform oluşturabilir. Bu platform, müşterilerinizi verimli bir şekilde yönetmenize ve onlara tahminler ve ek yardımlar sağlamanıza yardımcı olacaktır.

  Horoscope Mobile uygulama geliştirmenin temel zorlukları

  İşte sıfırdan bir çevrimiçi astroloji konferans uygulaması oluştururken karşılaşabileceğiniz yaygın zorluklardan bazıları.

  Nitelikli personel eksikliği

  Herhangi bir uygulama oluşturmak için belirli rezervlere ihtiyacınız vardır. Çok sayıda alanda makul bir uygulama geliştirme ekibine ihtiyacınız olabilir. Ancak bir astroloji danışmanlığı yardımı mobil uygulamasını formüle etmek, son derece teknik yetenekleri zorunlu kılar.

  Çevrimiçi astroloji talebinin hedef kitlesi son derece farklıdır ve böylesine canlı bir kalabalık için bir uygulama oluşturan biri, astrolojinin her yönüyle başa çıkma konusunda önemli bilgiye sahip olmalıdır.

  Çevrimiçi astrolog uygulaması nispeten uyarlanabilir olmalı ve herhangi bir makinede başarılı olmalıdır. Ayrıca, uygulama, duyarlı bir düzen ile kullanıcı tanıdık bir arayüze sahip olmalıdır.

  Ekibinizde kalifiye personel olmadan tüm bunlarla mücadele etmek büyük bir zorluktur. Astroloji uygulaması geliştirme için her zaman android uygulama geliştiricileri işe al tam teşekküllü bir başvuruyu formüle ederken sahip olabileceğiniz uzmanlık becerileri eksikliğini telafi etmek için.

  Gerçekçi olmayan son teslim tarihlerini yönetmek

  Herkes zorlu son teslim tarihlerini yönetmenin çok zor olduğunu düşünüyor. Az tahmin edilen teslim tarihleri, düşük ürün kalitesine neden olabilir. Bu, harcanan süre için programa aşırı harcama yapılmasını etkiler.

  Bu zorluğun üstesinden gelmek ve yardımınızda çalışacak süreye hazırlanmak için kararlı bir proje yöneticisine ihtiyacınız var.

  Bir proje yöneticisi, tüm ekibi yönetecek, uygun teslim tarihlerini belirleyecek ve uygulama geliştirmesini denetleyecektir. Astroloji uygulamasının uygun özel spesifikasyonlara göre oluşturulmasını ve rezerv üzerinde çığlık yönetimine sahip olmasını sağlarlar.

  Bir proje yöneticisi ayrıca, yaratıcıların projeyi zamanında yürütmesi için her görevi küçük görevlere ayırarak tam uygulama geliştirme prosedürünü optimize edecektir.

  Sınırlı bütçe

  Birkaç çevrimiçi astroloji konferans uygulaması, bütçe kısıtlamaları nedeniyle kötü yardım kalitesi veriyor. Tüm astroloji toplantı uygulamalarının ilerici özellikler ve sonsuz ödeneklerle ulaşmadığını unutmayın.

  Harcamalarınızı karşılayacak yeterli paranız yoksa, programınızı elinizdekilerle tamamlamanız gerekir.

  Çevrimiçi bir astroloji danışmanlığı mesleğine başlamadan önce, tüm masrafların pratik bir sonucunu hazırlayın, yoksa kullanıcı beklentilerini karşılamak için başvuruyu zamanında iletmek için gelir marjınızı tüketmeniz gerekir.

  Alt çizgi

  Astroloji bugün daha önce fark edilmeyen büyük bir sanatsal takdiri kutluyor. Değişim, internetteki gelişmelerin teşvik ettiği Akıllı Telefonların başlamasıyla başladı. Günümüzde astroloji ayrıca sosyal medya aracılığıyla geniş bir kitleye ulaşmıştır.

  Pandemi durumu ve ardı ardına gelen karantinalar ile toplum evleriyle sınırlandırıldı ve astrologlara katılmak zorlaştı. İsteğe bağlı bir astrolog konferans platformu oluşturmak, bu sorunun çözülmesine yardımcı olabilir. Bir burç kiralayın Android uygulama Geliştirme Şirketi daha fazla yardım için.

  Sık Sorulan Sorular (SSS)

  S. Astrologlar hangi uygulamayı kullanıyor?
  Ans. Guruji, Kundli ve Astroyogi, astrologların kullandığı uygulamalardan bazılarıdır.

  S. En iyi Android Uygulama Geliştirme Şirketi hangisidir?
  Ans. Özel iş gereksinimlerinize uyan şirket, en iyi android uygulama geliştirme şirketidir.

  İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Başa dön tuşu