Android

Bir Teknik Yardımla Aşk

Bir kadın parlayan mavi bir küreye bakıyor.

Sevdiğiniz birini kaybettiyseniz ama onları geri getirme şansın olsaydı, bunu denemek ve yapmak için her şeyi riske atmaz mıydın? bilimkurgu kısa Kaderin Kırmızı İpi-Lance Fernandes ve Lovina Yavari tarafından yönetilen ve Onna Chan tarafından yazılan- şaşırtıcı derecede sürükleyici bir bilimkurgu yaratmayı başarıyor. masal 10 dakikadan daha kısa sürede.

Başta biraz açıklama, biraz daha haber yayınları sayesinde bu dünyada bahislerin ne kadar yüksek olduğunu biliyoruz.. Fakat Sam (Chan) için önemli olan tek şey, onun belirli android (Yavari), mümkün olduğunca hızlı bir şekilde tekrar çevrimiçi olun. Neden? Niye? Çok iyi bir nedeni var.

İşte resmi özet Kaderin Kırmızı İpiçevrimiçi prömiyerini yapan Toz bugün erken saatlerde: “İnsanlar ve android arasındaki iç savaşın derinliklerineDünya, yapay zekaya (AI) sahip androidlerin insan haklarını hak ettiğine inananlar ve aksini düşünenler arasında bölünmüş durumda. Çoğu insan hayatları bozulmadan savaşta hayatta kalmaya çalışırken, deneyimsiz bir mühendis olan Sam, yapay zeka android hakları için savaşırken yaralanan asil bir insan asker olan ortağı Dani’yi kurtarmaya kararlıdır. Dani’yi hayata döndürmek için umutsuz olan Sam, Dani’nin ruhunu vücutlarından ayrılmadan önce yakalamayı başarır ve Dani’nin ruhunu arızalı bir android ile birleştiren deneysel bir prosedür başlatır. X72. Sam’in Dani’nin bilincini koruyabilmesi ancak bu aşırı siyasi meydan okuma eylemiyle mümkün olacak.”

gerçeği Kaderin Kırmızı İpi tek bir odada geçiyor, yüksek konseptli arsa göz önüne alındığında, daha da etkileyici.; samimi ramen aroması ile beklenmedik şekilde duygusal ilişki gibi ayrıntılar paketler, gerçekten karakterlerin ortaya çıkmasına yardımcı olur-ve hikayelerinin nerede olduğunu ve bundan sonra nereye gideceğini merak etmenizi sağlar.

io9’dan daha fazla kısa film gönderisi:


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu