Android

2022’de Android Uygulama Geliştirme Nasıl Dış Kaynak Kullanılır?

Dış kaynak kullanımı android uygulama geliştirme ticari girişimlerini son derece makul fiyatlarla organize etmeyi bekleyen yeni başlayanlar veya firmalar için iyi bir seçimdir. Android, tüm mobil ticareti yönetir. Bir Android uygulaması, şirket fikrine bir mobil uygulama aracılığıyla başlamak isteyen endüstri topluluğu için çok tercih edilen bir seçenektir.

Bir Android uygulaması geliştirmenin yolunu bilmek istiyorsanız, aşağıyı okuyun: –

 • bir Android uygulamaları geliştiricisi işe alın
 • gönüllü tam zamanlı geliştiriciler ve bölgede özverili bir ekip düzenleyin
 • dış kaynak uygulama geliştirme programı
 • Paydaşların yüzde 38’inin uygulama geliştirmeyi Hindistan’a yaptırmaya karar verdiğini öğrenince şaşıracaksınız.

  Android Uygulama Geliştirme Dış Kaynak Kullanımı Nedir?

  Android uygulama geliştirme için dış kaynak kullanımı, mobil uygulamanızı oluşturmak için üçüncü taraf bir aracı veya firma kullanmak anlamına gelir. Bu, serbest çalışan geliştiricilere ödeme yapmaktan farklıdır. Bu prosedürde, uygulamanızı oluşturmak için makul bir mobil uygulama geliştirme şirketine ulaşırsınız.

  Dış kaynak kullanımı için çeşitli yönler vardır, ancak denizaşırı dış kaynak kullanımı, şirketlerin tercih ettiği en önemli prototiptir.

  Şirketler, farklı bir ülkedeki veya bölgelerinin yerel ayarının dışındaki deneyimli uygulama geliştirme ajanslarını veya müttefiklerini arar.

  Android Uygulama Geliştirme Dış Kaynak Kullanımı Nasıl Yapılır?

  1. Android Uygulama Geliştirmenizin Ana Hatlarını Oluşturun

  Bir ortam aramaya başlamadan önce, uygulamanız hakkında kesin bir anlayışa ihtiyacınız vardır. Uygulamanızın isteklerini ve amaçlarını hissetmelisiniz. Araştırın ve uygulamanızı etkileyebilecek tüm genel giderleri ve yönleri değerlendirin.

  Bu, uygulamanızın işlevselliği hakkında daha iyi bilgi sahibi olmanıza yardımcı olacak ve rakiplerinizin nerede gerekli olduğu konusunda sizi bilgilendirecektir.

  2. Tahmini Bütçeyi Değerlendirin

  Bu, geniş anlamda önemli kısımlardan biridir. Android uygulama geliştirme harcamalarınızı ve hesabınızla nasıl eşleştiğini değerlendirmeniz gerekir. Bu analiz, bütçenizin altında sonuçları aktarabilecek iyi bir firma belirlemenize yardımcı olacaktır.

  3. Doğru Android Uygulama Geliştirme Şirketini Keşfedin

  Program gereksinimlerinizi ve hesaplanan bütçenizi belirledikten sonra, şirketiniz için en iyi uygulamayı geliştirebilecek doğru şirketi keşfetmenin tam zamanı. Doğru Android uygulama geliştirme şirketini bulmak için aşağıdaki süreçleri takip edebilirsiniz.


  a. Google’da Ara–
  Google, herhangi bir şeyi keşfetmenin en önemli yoludur. Burada, bir ‘Android uygulama geliştirme şirketi’ veya ‘Android uygulama geliştirme dış kaynak kullanımı ile zar zor arama yapabilirsiniz ve Google size milyonlarca arama sonucunu ortaya çıkaracaktır. SERP kağıtlarının en üst sıralarında yer alan tüm web sitelerine ulaşın.

  b. Şirket Listeleme Platformunda Keşfedin– Projeniz için doğru mobil veya Android uygulama geliştirme şirketini keşfetmenize yardımcı olabilecek Clutch, Good Firms ve Bloomberg gibi birkaç web sitesi var. Bu platformlar, aşağıdakiler gibi birçok hiyerarşik koşul üzerine kurulmuş mobil uygulama geliştirme şirketlerini kaydeder:

 • Prosedür masrafı
 • işin mükemmelliği
 • anlamak
 • Gönderilen proje sayısı
 • c. Serbest Çalışma Platformları Araştırması– Benzer şekilde Upwork, Toptal ve Fiverr gibi Freelance web sitelerinde profesyonel Android uygulama geliştiricileri veya işletmeleri keşfedebilirsiniz.

  d. LinkedIn’de ara – LinkedIn, B2B işletmelerini keşfetmek için iyi bir yerdir. Burada, göreviniz için en iyi birkaç Android uygulama geliştirme şirketini, yaratıcısını ve mühendisini araştırabilirsiniz. LinkedIn, geniş bir iş listeleri yelpazesinden anında doğru verileri verir.

  Hindistan’daki En İyi Dış Kaynak Android uygulama geliştirme Şirketini seçin

  Google, LinkedIn ve işletme listeleme platformlarını araştırdıktan sonra, makul işletmeyi temizlenmiş alternatiflerden kısaltmanız gerekir. Bu aşama en önemli aşamadır çünkü bir firma seçecek ve operasyonunuzu başlatmak için onlara sermayenizi sağlayacaksınız.

  Geliştiricilerle Röportaj Yap

  Android uygulamanız, dış kaynak kullandığınız işletmenin yaratıcıları tarafından geliştirilecektir. Bu nedenle, o firmada uygulamayı kimin oluşturacağını bilmelisiniz. Yüksek kaliteli bir sonuç sağladıklarından emin olmak için, doğru kodlama ustalığına ve Android geliştirme uzmanlığına sahip olduklarından emin olmalısınız.

  Bunun için, tüm geliştiricilerin konferanslarını tek tek alın ve kârlı bir Android uygulaması oluşturan parantezler, cihazlar ve ek rezervler kullanmadaki ustalıklarını inceleyin.

  Android Uygulama Geliştirme Dış Kaynak Kullanımı Prosedürü Nedir?

  Dış kaynak kullanımı prosedürü üç temel adımdan geçer:

  1. Planlama Aşaması

  Bu aşamada, uygulamanızı birlikte oluşturmayı tercih ettiğiniz Android uygulama geliştiricileri veya işletmeleri onaylarsınız. Program önkoşullarınız ve çok yönlü uygulama geliştirme diyagramınızla zaten hazırsınız.

  Böylece toplantılara katılıyorsunuz & Android Uygulama geliştiricisini işe alın komiteyi onaylamak ve son geliştirme harcamalarının sert bir analizini almak ve bir Gizlilik Sözleşmesini onayladıktan sonra geliştirme prosedürüne başlamak.

  2. Geliştirme Aşaması

  Bu aşamada, işletme geliştirme prosedürüne başlamıştır. Burada, işin yaratıcısı size uygulamanın seviyesiyle ilgili düzenlemeleri iletecektir. Uygulama teorinizin bir gösterimini sunmak için uygulamanın bir MVP sürümünü oluşturacaklar ve ardından nihai sürüme geçmek için onayınızı alacaklar.

  3. Uygulama bakım Aşaması

  Bu, geliştirme sonrası aşamadır. Uygulamanız açılışa hazır. Burada, Android uygulamanızın bakımı için önemli bir gündeme sahip olmak istiyorsunuz – dış kaynak şirketi ile birlikte gelecekte uygulamayı nasıl organize edecek ve revize edeceksiniz.

  Sıkça Sorulan Sorular

  1. Hindistan’daki en iyi Android Uygulama Geliştirme Şirketi hangisidir?

  Ans. Orangemantra, iOS ve Android gibi ekran ve mobil uygulama geliştirme satış noktalarında faaliyet gösteren, Hindistan’da gelecek vaat eden bir Android uygulama geliştirme şirketidir.

  2. En iyi uygulama geliştiricileri hangi ülkede var?

  Ans. Birkaç kaynağa göre Hindistan, Asya’daki en iyi uygulama geliştiricilerine sahip.

  3. Hindistan’da bir uygulama yapmanın maliyeti nedir?

  Ans. Saatte 5000 ila 500000 ABD Doları arasında olabilir.

  Son sözler

  Android ihtiyacı, yeni başlayanlar, girişimciler ve işletmelerin elde etmesi için geniş bir istihdam potansiyeline sahiptir. Ve Android uygulama geliştirmenizi tamamen karlı bir şekilde hazırlamak ve toplam işletmenizden en yüksek yatırım getirisini elde etmek için, programınızı Hindistan’daki bir Android uygulama geliştirme şirketine dış kaynak sağlamak en iyi karardır.

  İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Başa dön tuşu