2020’deki geçmiş konferanslarımızı tekrar tekrar yaşayın! (Symfony Blogu)

SymfonyWorld Online 2022 Yaz Sürümü'ndeki (Symfony Blog) çevrimiçi konferans öncesi atölye çalışmalarına bir hafta kaldı

2020’den beri düzenlediğimiz her konferans, tüm konferans katılımcıları için eksiksiz bir tekrar oynatma ile birlikte gelir, aynı zamanda konferansı kaçıran ve izlemek isteyen herkes için satın alınabilir. Maalesef son yıllardaki konferanslarımızdan birine katılamadıysanız, merak etmeyin, düzenlediğimiz herhangi bir konferansın tüm konuşmalarını izlemek için yine de bir konferans tekrar bileti satın alabilirsiniz. 2020, 2021 ve 2022’de.

Tekrarımız şunları içerir: Symfony’nin en yeni özellikleri ve ekosistemi hakkında toplam 9 çevrimiçi konferans ve 140’tan fazla konuşma tekrar oynatmada sizi bekliyor! Harika konferans konuşmacılarımız ve konuşmaları ile kendi yolunuzda Symfony hakkında daha fazla bilgi edinmenin harika bir yolu!

Tekrarımızdan en iyi şekilde yararlanmak için, bugünden itibaren bir yılı aşkın bir süre boyunca mevcut olan tüm çevrimiçi konferans tekrarlarımız özel fiyatlarla. Aşağıdaki konferanslar için tekrar biletinizi normal tekrar fiyatının yarı fiyatına alın, yani:

Ayrıca aşağıdakiler için normal tekrar fiyatından bir tekrar bileti satın alabilirsiniz:

Symfony becerilerinizi geliştirmek için ihtiyacınız olan en iyi konferans tekrarını bulun ve konferanslarımızı katıldığınız gibi yeniden yaşayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.